آخرین اخبار
تسویه و تعطیلی سایت
منتشر شده در 14-01-2019

پیرو اطلاع رسانی که حدود یک ماه پیش در کانال تلگرامی کردیم سایت در حال تسویه با کاربران است.

   اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام 

  ادرس کانال تلگرامی@nbclick 

اطلاعیه مهم در مورد برداشت از سایت
منتشر شده در 25-10-2018

درود برکاربران عزیز

برای برداشت از سایت لطفاً شماره شبا خود را در قسمت تنظیمات در کادر پی وارد کنید ، در صورتی که از بانک تجارت استفاده میکنید بجای شماره شبا ، شماره حساب خود را وارد کنید .
از تاریخ یک آبان درخواست برداشتهایی که شماره شبا بانک تجارت هستند برگشت داده میشوند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

انتقال سرور
منتشر شده در 14-10-2018

درود بر کاربران محترم NBgroup

شرکت میزبانفا به دلیل تحریم ها در حال انتقال سرور های خود به دیتا سنتر های ایران است و به همین دلیل سرور سایت nbadz را نیز به سرور های ایران انتقال داد.
متاسفانه بکاپی که اجرا کردند مربوط به سایت ۵ عصر دیروزه و کلیه عملیاتی که از ساعت ۵ عصر به بعد انجام گرفته ذخیره نشدند.
اگر فعالیتی از ساعت ۵ به بعد انجام دادید لطفاً مجدد آنرا انجام دهید
اگر افزایش موجودی با کارت بانکی داشتید به پشتیبانی تیکت بزنید تا مبلغ به حساب شما اضافه شود.
اگر دیروز بعد از ساعت ۵ عصر آگهی ها رو مشاهده کردید و کمیسیون زیرمجموعه ی شما امروز اضافه نشده ، از طریق تیکت اعلام کنید تا درآمد امروز زیرمجموعه ها اضافه شود.
در صورتی که هنوز سایت برای شما باز نمی شود از vpn استفاده کنید.
ایدی پشتیبانی تلگرام :@bakhtiari16
ایدی کانال تلگرام @NBclick (عضو بودن در کانال برای همه ی کاربران اجباری ست)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

احراز هویت و کاهش سقف برداشت
منتشر شده در 10-10-2018

درود بر کاربران محترم nbgroup

حدود ۵۰-۴۰ روز پیش حساب بانکی بنده به دلیل افزایش موجودی با کارت دزدی و هکی مسدود شد. تقریبا ۲ ماهی ست افرادی سعی در تخریب سایت های NB دارند که با مسدودی حساب بنده مشکلات جدی برای سایتها ایجاد کردند،در حال حاضر مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان در حساب بنده مسدود شده است. در این مدتی که گذشت روزانه از مراجع قانونی پیگیر رفع مسدودی حساب بودم ولی روال کار در ادارات جمهوری اسلامی دیگه همه بهتر میدونید به چه صورتی هست، بگذریم اینقدر دلمون پره از این نظام هر چی بگیم بازم کم گفتیم .
از قدیم گفتند که آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه به همین دلیل برای قسمت افزایش اعتبار سیستم احراز هویت فعال کردیم تا مجددا افراد تخریبگر با کارت دزدی افزایش اعتبار ندهند .

برای احراز هویت باید عکس کارت ملی، کارت بانکی که با آن افزایش موجودی میدهید و عکس سلفی با کارت بانکی و کارت ملی را در قسمت مربوطه آپلود کنید
لطفاً قسمت cvv2 و تاریخ انقضای کارت را مخدوش کنید.
افرادی که مایل به احراز هویت نیستند می‌توانند از طریق پرفکت مانی،پاییر و ارزهای دیجیتالی موجودی خود را افزایش دهند. این فرایند بصورت دستی از طریق پشتیبانی تلگرامی به ایدی @bakhtiari16 انجام میشود.
موضوع بعدی کاهش سقف برداشت ماهانه ست که فعلا بصورت موقت اعمال شده و بعد از رفع انسداد حساب سقف برداشت به حالت عادی باز خواهد گشت.
از همه دوستان و کاربران عزیز که این مشکلات سایت رو درک میکنند تشکر میکنم، انشالله در آینده نه چندان دور پاداش صبر و شکیبایی را نیز دریافت خواهید کرد.تبلیغات لینک ویژه

تبلیغات متنی ویژه

© 2018 NBAdz.com. All rights reserved. design by Topdesin.ir