شرایط وضوابط

 قوانین وبسایت NBadz

 

این توافق عمومی شرایط عضویت شما و ان بی ادز را تعیین میکند،شرایط وضوابط این موافقت نامه را بخوانید و با آن موافقت کنید،اگر شما با تمام شرایط و ضوابط ما موافقت نکنید،ان بی ادز تمایلی به ثبت نام شما ندارد.

در هنگام  ثبت نام قبل از علامت گذاری گزینه «قبول می کنم» شما وظیفه دارید این صفحه را مطالعه کنید. در اینجا منظور از "ما" گروه سرمایه گذای ان بی و منظور از "شما" کاربران سایت هستند.

الف) قوانین مالی

1) تمامی وجوه واریزی به ان بی ادز وارد چرخه سرمایه گذاری در پروژه های مختلف ان بی گروه شده و امکان بازگشت وجه واریزی به حساب کاربری به صورت مستقیم وجود ندارد هم چنین تمام اقلام خریداری شده غیرقابل برگشت هستند، زیرا اقلام پس از خرید تحویل می شوند.

2) تکمیل اطلاعات بانکی برای برداشت الزامی است،پرداخت های ما تنها از طریق شبا میباشد، وارد کردن شبا الزامی است.

-شبا باید 24 رقم و بدون ای ار باشد.

3) تمامی واریزها ظرف پنج روز کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد.

4) تمام حساب کاربران بعد از درخواست برداشت بررسی میشود و افراد متقلب مسدود خواهند شد.

5) پس از دریافت مبلغ برداشتی ، قراردادن  اثبات برداشتی در قسمت مربوطه در انجمن الزامی است،در صورت عدم رعایت برداشت بعدی برگشت خواهد خورد. 

ب) قوانین حساب کاربری

1) فقط یک حساب کاربری برای هر آدرس ایپی مجاز می باشد، تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب منجر به معلق شدن حساب شما خواهد بود.

2) هر کاربر فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشد و در صورت مشاهده تقلب و سودجویی در این مورد تمامی حساب های کاربری مربوطه برای همیشه تعلیق خواهند شد.

3) حساب ها قابل انتقال نیستند نمی توان آن را معامله کرد، تحت هیچ شرایطی فروختن حساب کاربری مجاز نمی باشد، هر حساب دارای اطلاعات شخصی است و تجارت آن ممنوع است.

4) داشتن یک نام کاربری که به نظر ما نامناسب است ممکن است منجر به تعلیق حساب کاربری شما شود.

5) ورود به سیستم از سرورهای پروکسی، هر نوع VPN ها، و همچنین استفاده از شبکه های مشترک (مانند مدارس، دانشگاه ها، کافی نت ها و غیره) مجاز نیست.

6) هر تلاش برای هک یا سوءاستفاده از سیستم ما به طور دائم باعث تعلیق حساب شما میشود. 

 

ج) قوانین زیرمجموعه ها

1) برای دریافت کمیسیون زیرمجموعه ها حتما باید روز قبل حداقل اگهی را مشاهده کرده باشید.

2) داشتن زیرمجموعه بیشتر از تعداد معین شده ی هر عضویت منجر به معلق شدن حساب شما میشود.

 

د) قوانین انجمن

1) در صورت استفاده از الفاظ رکیک بدون کوچکترین اغماض شخص خاطی برای همیشه از انجمن محروم خواهد شد. 

2) لطفا تاپیک ها و موضوع های جدید رو در قسمت مربوطه ایجاد نمایید. 

3) به هیچ وجه در قسمت اخبار و طلاعات, موضوع جدید ایجاد ننمایید.

4) به هیچ عنوان در انجمن انجام تبلیغات برای سایر سایت ها مورد قبول نیست،در صورت تبلیغ شخص خاطی برای همیشه از انجمن محروم خواهد شد. 

 

ه) قوانین تبلیغات

1) سیستم ثبت آگهی اتوماتیک می باشد اما آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی به سرعت حذف شده و اعتبار آگهی متخلف نیز حذف خواهد شد،شما نیز اگر موردی مشاهده کردید به ما گزارش دهید.

2) وقتی شما بر روی آگهی کلیک می کنید از شما انتظار میرود که آنرا مشاهده نمایید.

3) استفاده از هر گونه نرم افزار کلیک خودکار ممنوع است. اگر شما از نرم افزار های خودکار استفاده کنید بدون اطلاع قبلی حساب شما برای همیشه مسدود میشود.

4) کاربرانی که اطلاعات جعلی یا غلطی را در آگهی های درخواست عضویت ارائه می دهند، بعد از سه بار تکرار برای همیشه از انجام تبیلغات عضویتی محروم خواهند شد. 

 

 

 تبلیغات لینک ویژه

تبلیغات متنی ویژه

© 2018 NBAdz.com. All rights reserved. design by Topdesin.ir